Víz-gáz és fűtésszerelő [Hungary]

Víz-gáz és fűtésszerelő

Feladatok:

Székesfehérvár Ikarus Ipari Park épületgépészeti rendszereinek (víz-, gáz-, fűtés-, légtechnikai) szerelése, átalakítása, felújítása. Vízvezetékrendszerek létesítése, vízberendezési tárgyak bekötése, üzembe helyezése, ellenőrzése, karbantartása és javítása. Gázvezetékek kiépítése és az ezekhez tartozó berendezések és készülékek bekötése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása. Szivattyúk, melegvíz-termelő berendezések szerelése. Általános karbantartói feladatok elvégzése a székesfehérvári Ikarus Ipari Park épületein belül és kívül.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Víz, gáz és fűtésszerelő szakirányú végzettség és minimum 5 éves szakmai tapasztalat Ív és lánghegesztésben való jártasság Megbízható, precíz és önállóan végzi munkáját „B” kategóriás jogosítvány Csoportvezetői, vezetői készségek

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaviszony Versenyképes, bejelentett bruttó bér 450 000.- Ft/hó Nettó 15.000.- Ft/hó Szép kártya feltöltés 13. havi juttatás Munkaruha, védőruha Egyműszakos munkarend hétfőtől-péntekig (6:00-14:20-ig) Továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár Ikarus Ipari Park

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال