Týmový/á asistent/ka [Czech Republic]

Jsme největší výrobce trvanlivého mléka v ČR a do svého týmu hledáme přátelského kolegu na pozici týmového asistenta.

Pracovní poměr:
Hlavní pracovní poměr
Smluvní vztah:
Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Pracovní náplň:

  • úzká spolupráce s vedením společnosti
  • podpora pro chod dalších oddělení
  • běžná firemní administrativa (korespondence, zpracování přehledů, zpracování informací z trhu, atd.)
  • komunikace s obchodními partnery
  • hlídání termínů a zodpovědnost za včasné plnění úkolů
  • příprava podkladů a prezentací pro jednání
  • samostatné řešení dílčích úkolů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • aktivní přístup a smysl pro týmovou spolupráci
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • pokročilá znalost MS Office
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ – slovem i písmem podmínkou
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • stanete se součástí týmu silné výrobní značky na trhu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • vánoční odměna (13.plat)
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravování - stravenkový paušál
  • příjemnou závodní kantýnu a nápoje na pracovišti zdarma
  • zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy, profesní vzdělávání
  • výhodný nákup firemních výrobků
  • moderní prostředí kanceláří
  • pracoviště v Praze 9 - Kyje, které je dostupné metrem, MHD a vlakem

Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopisu dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Mlékárna Pragolaktos, a.s. se sídlem Českobrodská 1174, Praha 9, IČ 27133079 k účelu nabídky volných pracovních pozic. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat.

V případě, že máte o nabízené pozice zájem, zašlete svůj životopis na email: vlasta.prochazkova@pragolaktos.cz

Zásady ochrany osobních údajů

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال