Młodszy specjalista podatków niemieckim [Poland]

Treść oferty

Dla naszego Klienta - firmy zlokalizowanej koło Poznania poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. podatków z j. niemieckim

Główne zadania:

  • administrowanie i koordynacja znaków akcyzy, etykiet uwierzytelniających dla krajów europejskich itp.
  • generowanie i optymalizacja zleceń znaków akcyzy
  • dbałość o zgodność procesów, wsparcie w optymalizacji i usprawnień w dziale
  • współpraca interesariuszami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego min. B2
  • znajomość j. niemieckiego min. B1
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym np. finanse, podatki, rachunkowość
  • otwartość do rozwoju w obszarze podatkowym
  • swobodna obsługa narzędzi Ms Office
  • mile widziane doświadczenie w księgowości/ administracji bądź customer service
Korzyści
  • zatrudnienie w oparciu o UoP
  • atrakcyjny pakiet benefitów ( m.in. opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie)
  • fundusz świadczeń socjalnych np. dofinansowanie do wakacji, prezenty na święta, karty przedpłacone
  • bonus roczny
  • praca hybrydowa- 70% praca zdalna
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال